radioaktywni studia usługi referencje galeria kontakt
studio radioaktywni / myspace >>
radioaktywni >> archiwum
 
 
Mateusz Pospieszalski

Wykonaliśmy mastering albumu "Zimowa opowieść" z muzyką stworzoną przez Mateusza Pospieszalskiego do spektaklu w reżyserii Jarosława Kiliana, zrealizowanego przez Teatr Polski w Warszawie.

czytaj więcej
Pasimito Rumi
Zakończyliśmy mix projektu "Rumi" nagranego przez zespół Pasimito z Adamem Celińskim w roli wokalisty. Rumi to nazwisko XIII-wiecznego poety i mistyka, twórcy zakonu wirujących derwiszy.
czytaj więcej
Ola Kubicka
Realizujemy nagrania Oli Kubickiej z zespołem oraz gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego, za produkcję muzyczną płyty odpowiada Mateusz Pospieszalski. 
czytaj więcej
Sen Zu
Zakończyliśmy prace nad płytą "Stajlisz & Romantik" warszawskiej grupy Sen Zu. Album ukaże się nakładem wydawnictwa SP Records, premiera planowana jest na 5 listopada. Na majspejsowym profilu zespołu można posłuchać już promocyjnego singla pt. "Co mamy".  
czytaj więcej
Drum Freaks
Realizujemy nagrania muzyki do filmu Ireneusza Dobrowolskiego pt. "Sierpniowe niebo". Reżyser zaprosił do współpracy Milo Kurtisa z grupą Drum Freaks w składzie: Janusz Yanina Iwański, Piotr Iwicki, Mateusz Pospieszalski oraz gościnnie Ilona Sojda.
czytaj więcej
Korbowód - Monochromatic
Zakończyliśmy prace nad albumem "Monochromatic" grupy Korbowód nagranym z irlandzkim wokalistą Davidem O'Sullivanem. W nagraniach udział wzięli gościnnie Julia Rybakowska (śpiew), Aram Arabaczjan (duduk) oraz Michał Fetler (sax).
czytaj więcej
Searching For Calm
Zakończyliśmy sesję nagraniową do drugiego albumu grupy Searching For Calm.
czytaj więcej
Muariolanza
Zakończyliśmy sesję nagraniową do trzeciej płyty ambient-jazzowej Muariolanzy; zespół nagrał 10 piosenek - na tyle zwartych i konkretnych, że cały materiał trwa zaledwie 35 minut! Krótkie formy to nie jedyna nowość - zgodnie z tytułem płyty „Wszystko będzie inaczej” - niespodzianek nie zabraknie.
czytaj więcej
Fire In The Hole
Pracujemy nad nagraniami grupy Fire In The Hole, która otrzymała Grand Prix w konkursie organizowanym w ramach Ostróda Reggae Festiwal 2008; produkcja EP'ki w naszym studiu jest nagrodą jaką corocznie fundujemy dla zwycięzców tego zaprzyjaźnionego z nami festiwalu, w którego Jury zasiada Adam Celiński.
czytaj więcej
Rażeni Piorunem
Trwa praca nad trzecim albumem częstochowskiej formacj Rażeni Piorunem.
czytaj więcej
<<< 1 2 3 4 5 6 7 >>>
 

Studio Radioaktywni  |  ul. Wielkoborska 25  |  42-290 Stara Gorzelnia  |  tel. +48 605 214 407  |  info@studioradioaktywni.com